Spoštovani starši in učenci,

jutri je pomemben dan. Po dveh mesecih se spet srečamo, tokrat na moje, verjamem pa da tudi vaše veliko veselje v stavbi, ki je od junija močno spremenila svojo podobo. Rekel bom samo končno… Veliko smo v preteklih dveh letih delali na tem vsi. Seveda je nekaj moja vnema, nešteto utemeljitev, izračunov… a “žegen” in finance so vedno v rokah ustanovitelja in na tem mestu velika hvala Občini Kočevje, kot ustanovitelju, predvsem pa županu, ki me je bil vedno pripravljen poslušati in je sledil mojim željam, ter uspel zagotoviti finance za vse to, kar vidite in je bilo več kot nujno. Na tem mestu, prepričan sem da v imenu vseh, ki kakorkoli živimo s šolo, res velika hvala.

V povezavi je moj nagovor vašim otrokom, seveda ga lahko tudi sprejemate kot nagovor vam. Če želimo da bomo uspešni, moramo delovati skupaj, v trdni navezi OTROK – UČITELJ – STARŠ. Prepričan sem, da se bodo imeli vaši otroci pri nas lepo in da jih bomo v sodelovanju z vami lahko pripravili na življenje. To osebno štejem kot bistven pomen šole.

Vse dobro želim vsem