SPOŠTOVANI STARŠI !

(4.,5. razred)

V sredo, 24. septembra, ob 17.00. uri vas vabim na roditeljski sestanek za 2. triado. Roditeljski sestanek bo potekal v dveh delih:

prvi del (avla): 30 minutno predavanje psihologa Igorja Levstika o pomenu družine in vzgoji ter pozdravni nagovor ravnatelja in opis poglavitnih tem tekočega šolskega leta,

drugi del (v matični učilnici razreda): aktualne informacije razredničarke ob začetku pouka.

V želji, da si starši vzamete čas za svojega otroka in se sestanka zanesljivo udeležite, vas lepo pozdravljam.

Kočevje, 15. september 2014

Ravnatelj

Peter Pirc

( 6. razred)

V sredo, 24. septembra, ob 17.00. uri vas vabim na roditeljski sestanek za 2. triado. Roditeljski sestanek bo potekal v treh delih:

drugi del( avla):predstavitev ŠN na Krvavcu(učitelj Franc Valda),

tretji del (v matični učilnici razreda): aktualne informacije razredničarke ob začetku pouka.

Kočevje, 15. september 2014

Ravnatelj