7. razred:

Spoštovani starši!

V torek, 23. septembra, ob 17.00. uri vas vabim na roditeljski sestanek za 3. triado. Roditeljski sestanek bo potekal v treh delih:

prvi del (avla): 30 minutno predavanje zdravnice Milene Vidmar Romič o energijskih napitkih in zdravi spolnosti ter pozdravni nagovor ravnatelja in opis poglavitnih tem tekočega šolskega leta,

drugi del (avla): 20 minutna predstavitev preventivnega programa za starše “EFFEKT”(Barbara Ozimek),

tretji del( v matičnih učilnicah)aktualne informacije razredničarke ob začetku pouka.

V želji, da si starši vzamete čas za svojega otroka in se sestanka zanesljivo udeležite, vas lepo pozdravljam.

Kočevje, 15. september 2014

Ravnatelj

Peter Pirc

8.,9. razred:

drugi del( v matičnih učilnicah)aktualne informacije razredničarke ob začetku pouka.

Kočevje, 15. september 2014

Ravnatelj