Spoštovani učenci, starši, stari starši in prijatelji naše šole,

leto se je obrnilo in spet se nahajamo v prazničnem času, katerega nas večina preživlja v nekem pričakovanju tako prazničnih dni, kot tudi novega leta. Prav je, da se v teh dneh poveselimo, imamo lepo in seveda je tudi prav, da svojo pozornost namenimo vsem tistim, ki bi kaj potrebovali, pa si to privoščijo težje.

Na šoli v torek 16.12.2014 ob 17. uri organiziramo že 8. po vrsti tradicionalni božično – novoletni bazar, na katerem skušamo vsi zaposleni in naši učenci s svojimi izdelki čimbolje napolniti šolski sklad, katerega sredstva bodo pripomogla vsem učencem kvalitetno in zanimivo šolanje.

Lepo vabljeni, da se oglasite pri nas, se segrejeta ob čaju, posladkate ob pecivu in kakšno malenkost tudi kupite.

Peter Pirc, ravnatelj