Obvestilo za starše učencev 1. razreda
V torek, 1.9. 2014, bo sprejem prvošolčkov potekal po naslednjem urniku:
– ob 10. uri bo v Šeškovem domu nagovor ravnatelja in kratek kulturni program,
– po predstavi (predvidoma ob 10.40) boste odšli z učenci do šole na Reško c.( učence bodo sprejele učiteljice, starši pa jih boste počakali v telovadnici, kjer vas bodo sprejeli pomočnica, policist, medicinska sestra,psihologsvetovalna delavka in učiteljici podaljšanega bivanja)
-predviden zaključek je ob 11.45.uri, ko boste svoje otroke počakali pred učilnicami.
Obvestilo za učence 2.-9. razreda
POUK:
Učenci pridete k pouku ob 7:45. Prvo in drugo uro imate pri svojih razrednikih razredno uro na kateri boste dobili vse pomembne informacije o poteku pouka v novem šolskem letu.
Od 9:40-12:05 bo potekal pouk po urniku. Urniki bodo v ponedeljek, 31.8 2015 objavljeni na spletni strani šole.
Seznam razrednikov v šolskem letu 2015/2016 bo objavljen na spletni strani in na oglasni deski šole.
Seznami učencev 5., 6. in 8. razreda bodo od četrtka, 27.8. 2015 objavljeni na oglasni deski šole.

PREHRANA:
Prvi šolski dan boste učenci imeli samo malico.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE
Prvi šolski dan bo jutranje varstvo za učence 2. in 3. razreda od 7. ure dalje v eni izmed učilnic 2. ali 3. razreda. Podaljšano bivanje bo potekalo po potrebi, učiteljice bodo na voljo. Od, 2.9. 2015 dalje bosta jutranje varstvo in podaljšano bivanje potekala po urniku.

ravnatelj, Peter Pirc