Dragi učenci in učenke,

po gotovo prijetnih počitnicah vas v petek, 1. 9. 2017, spet pričakujemo v šoli. Da bo vse potekalo brez težav, je spodaj nekaj informacij.

POUK:

Učenci pridete k pouku ob 7:45. Prvo in drugo uro boste imeli pouk pri svojih razrednikih. Tam boste dobili vse pomembne informacije o poteku pouka v novem šolskem letu, nekateri se boste spoznavali v novih oddelkih, vsi pa seveda veselili snidenja s prijatelji in tudi učitelji.

Od 9:45 – 12:10 pa bo potekal pouk po urniku. Urniki bodo od srede, 30.8. 2017, objavljeni na spletni strani šole.

Seznam razrednikov v šolskem letu 2017/2018  je objavljen na spletni strani in na oglasni deski šole.

Seznami učencev  4., 6. in 8. razreda pa bodo od srede, 30. 8. 2017, objavljeni na oglasni deski šole.

PREHRANA:

Prvi šolski dan boste učenci imeli v šoli le malico. Kosilo pa bomo za vse, ki se boste nanj prijavili, začeli pripravljati od ponedeljka, 4. 9. 2017, naprej.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE

Prvi šolski dan bo jutranje varstvo za učence 2. in 3. razreda organizirano od 7. ure dalje v eni izmed učilnic 2. ali 3. razreda.

Podaljšano bivanje pa bo že prvi šolski dan potekalo normalno, do 15:30, seveda če ga boste ta dan potrebovali. Seznami učencev za podaljšano bivanje bodo obešeni na vratih učilnic.

Vsem vam želim prijeten začetek novega šolskega leta v prepričanju, da vas in nas vse čaka nepozabno novo šolsko leto.