SPREJEM PRVOŠOLČKOV

S koncem počitnic je nastopil čas, da v našo šolo vstopi nova generacija prvošolčkov. Triinosemdeset malih nadebudnežev se je v petek, 1. 9. 2017, ob deseti uri s svojimi starši zbralo v Kočevskem kulturnem centru, kjer so si ogledali krajšo simpatično prireditev, ki so jo zanje pripravili malo starejši učenci. Pozorno so prisluhnili tudi govoru gospoda ravnatelja Petra Pirca in govoru gospoda podžupana Romana Hrovata. Vzdušje v dvorani je bilo prijetno in sproščeno.

Po končani prireditvi so prvošolčki pogumno odkorakali v svoje nove učilnice, kjer so jih  pričakale učiteljice.  Po urici prijetnega druženja in spoznavanja novih sošolcev, so polni vtisov prvič kot pravi šolarji zapustili našo šolo.