Obvestilo za starše učencev 1. razreda

V ponedeljek, 3.9. 2018 bo sprejem prvošolčkov potekal po naslednjem urniku:

– ob 10. uri bo v KCK nagovor ravnatelja in župana ter kratek kulturni program,

– po predstavi (predvidoma ob 10.40) boste odšli z učenci do šole na Reško cesto, kjer bodo učence sprejele učiteljice, starši pa vabljeni v telovadnico.

Predviden zaključek je ob 11.45. uri, ko boste svoje otroke prevzeli.

Obvestilo za učence 2.-9. razreda

POUK:

Učenci pridete k pouku ob 7:45. Prvo in drugo uro imate pri svojih razrednikih razredno uro, na kateri boste dobili vse pomembne informacije o poteku pouka v novem šolskem letu.

Od 9:45-12:10 bo potekal pouk po urniku. S seboj prinesite copate in potrebščine po ponedeljkovem urniku.

Posebej za učence 2. in 3. razreda: Učeni prinesejo VSE šolske potrebščine razen potrebščin za likovno umetnost.VSI zvezki, delovni zvezki naj bodo oviti in podpisani na naslovni strani (ime, priimek). Podpisane naj bodo tudi ostale šolske potrebščine (škarje, barvice, šilček …Športna oprema naj bo v platneni vrečki, ki je podpisana.Šolski copati naj bodo nedrseči.

Urniki bodo v sredo, 29.8 2018, objavljeni na spletni strani šole.

Seznam razrednikov v šolskem letu 2018/2019 bo od srede, 29.8. 2018, objavljen na spletni strani in na oglasni deski šole (V Gaju)..

Seznami učencev 4., 6. in 8. razreda bodo od srede , 29.8. 2018 od 10:00 ure dalje, objavljeni na oglasni deski šole (V Gaju).

PREHRANA:

Prvi šolski dan bodo učenci imeli samo malico.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE

Prvi šolski dan bo jutranje varstvo za učence 2. in 3. razreda od 7. ure dalje v eni izmed učilnic 2. in 3. razreda. Podaljšano bivanje bo. Seznami učencev za podaljšano bivanje bodo obešeni na vratih učilnic.