Spoštovani!

22.3.2021 smo začeli z zbiranjem donacij za sestrici, učenki naše šole, ki jima je umrla mami. Želeli smo, da bi s skupnimi močmi družini vsaj finančno skušali olajšati situacijo, poskrbeti za malo lepši »jutri«. V takšnih primerih seveda nikoli ne moreš vedeti, kako se bo izteklo, kakšen bo odziv, upaš in verjameš pa v dobroto in solidarnost, ki smo jo že večkrat pokazali.

Tudi tokrat se je potrdilo, da živimo med dobrimi in srčnimi ljudmi.

Donatorjev vas je bilo namreč kar 141, končni skupni znesek pa je kar 7560 €!

Načrt porabe nakazanih sredstev smo skupaj oblikovali predstavniki šole, Centra za socialno delo, Rdečega križa in seveda oče obeh deklic. Denar bo tako skrbno in v celoti namenjen deklicama.

Račun ostaja odprt, tako da so nakazila še vedno možna.

Lepo je vedeti, da tudi v najhujših situacijah v naših krajih držimo skupaj, da nam ni vseeno za druge in da znamo in hočemo pomagati.

7560 €…  Dobri ljudje, iskrena hvala čisto vsakemu od vas!

Vse dobro.

Psiholog na OŠ Zbora odposlancev: Peter Gradišar