Kljub temu, da nam je v prejšnjem šolskem letu karantena preprečila izvedbo šole v naravi, učencev 5. razreda nismo želeli prikrajšati za teden učenja plavanja in uživanja na slovenski obali.
Zato smo se v ponedeljek, 14. 9. 2020, z letošnjimi šestošolci odpravili v Ankaran.
Tu je poskrbljeno za vse – zdravo in dobro hrano, redno razkuževanje prostorov, obilo telesne aktivnosti, odlične učitelje plavanja ter seveda dobro družbo. Naklonjeno nam je celo vreme, saj se temperature gibljejo okoli 25°C, nebo pa je že ves teden brez oblačka.
Vzdušje je razigrano in prijateljsko, dolgčas ni nikomur, učenje plavanja pa se je izkazalo kot prav zabavno.
Mislim, da se lahko vsi strinjamo, da nam bo ta septembrski teden ostal v lepem spominu.
Zarja Golouh