Tretji dan je ob lepem vremenu minil zelo hitro in aktivno. Vendar kot vidite na slikah so bile omare polne hrane ki so jo otroci prinesli od doma. Vendar tudi te zaloge počasi pohajajo, zato se pripravite na petek, ko se vrnejo. Napolnite hladilnike in shrambe!!!

Drugi dan šole v naravi je bil zelo pester in zanimiv. Ukvarjali smo se z nordijsko hojo, plezanjem, se zabavali v adrenalinskim parku, igrali baseball in postavljali bivake.

Prvi dan šole v naravi smo preživeli brez prask. Po dokaj dolgi vožnji z avtobusom, ki je minila mirno, smo prispeli na deževno Pohorje, kjer smo se po kosilu preizkusili v orientacijskem teku v okolici doma. Eni zagriženo eni ležerno. A nihče se ni izgubil. Zvečer pa smo se v domu sproščeno podružili in odšli spat.