Pozdravljeni,

v tednu pred nami, ni posebnih dogodkov. Prav pa je, da navedem nekaj informacij:

1.) Danes so v šolo v naravi odšli 8. razredi. Teden dni bodo preživeli na Planici in nedvomno bodo to lepi spomini.

2.) V šoli se bo počasi začelo ocenjevanje. Lepo vas prosim, da otroke spodbujate k učenju, saj pri veliki večini neke posebne vneme še ne opažamo. V povezavi vam delim tudi razpored dopoldanskih govorilnih ur. Predlagam da takoj, ob prvi težavi, dogovorite sestanek z učiteljem in se pogovorite v dobro otroka. Pomembno je, da delajo sproti.

3.) Šolska zdravnica dr. Odorčič in njena ordinacija vabijo vse deklice sedmih, osmih in devetih razredov, in fante sedmih razredov, ki še niso bili cepljeni proti HPV, a bi to želeli, da jih kontaktirate in bodo cepljenje opravili po dogovoru z vami. Njihov mail naslov: info@ordinacija-odorcic.com

4.) Naša psihologinja Zarja Kosten Golouh je na spletno stran podala tri tehnike sproščanja, ki pridejo prav v vsakem trenutku. Vabim vas, da si jih skupaj z otroki preberete in jih tudi koristite… Najdete jih na spletni strani šole, pod rubriko AKTUALNO desno spodaj…

5.) Prav tako na spletni strani pod rubriko DOGODKI, pa najdete vse kar se na šoli dogaja… Prijetno branje in gledanje fotografij:)

Želim vam prijeten delovni teden in vas pozdravljam