PREDSTAVITEV HOKEJSKE ŠOLE

V sredo, 4.6.2014, so se učenci od 1. do 5. razreda seznanili s hokejskim klubom Kočevski medvedi. Izkušeni igralci so jim na začetku zelo nazorno predstavili hokejsko opremo (zaščito za noge, rokavice, komolčnike in čelade) in jim odgovorili na vsa vprašanja o njej. Izvedeli so tudi o uspehih kluba, vpisu in terminu izvajanja šole hokeja in rolanja, ki bo potekala med poletnimi počitnicami.

Nato so se učenci razdelili v dve skupini in se preizkusili kot strelci na gol. Pri tem so se izredno zabavali, nekateri pa bili na koncu čisto izčrpani. Največ o-jev in a-jev pa se je slišalo čisto na koncu predstavitve, ko so igralci na rolerjih učencem predstavili podaje in strele na gol. Polni vtisov so se nato vrnili v šolo in ves čas klepetali o doživetem.