21. januar  je bil za našo šolo, osnovno šolo Zbora odposlancev prav poseben dan. V avli šole se je ob 17. uri začela slavnostna otvoritev ob energetski prenovi naše šole z naslovom Objemi me nežno. Tako kot je nov zunanji plašč objel našo šolo z zunanje strani, tako je predstava zaobjela naše skupno ustvarjanje in našo skupno energijo ter jo povezovala in širila do slovesnega zaključka. Učenci so se zahvalili županu občine Kočevje dr. Vladimirju Prebiliču in ravnatelju Petru Pircu za njuno skupno prizadevanje, izzvali publiko k sodelovanju in vse prepletli z glasbo, plesom in humorjem. Energija se je širila med ljudi in po hodnikih naše šole.

In še vedno je tu na osnovni šoli Zbora odposlancev Kočevje.

Spodaj pa si lahko ogledate ogromno fotografij, ki so delo Željka Plešeta.

Dostopnost