Spoštovani starši!

V šolskem letu 2015/16 bomo v sklopu projekta ZDRAVKO na šoli vašega otroka izvajali kuharske delavnice za učence, starše in stare starše. Razveselite otroka z obiskom ene od naših delavnic in spodbudite njegovo domišljijo, delovne navade ter delo v skupini. V sproščenem, a profesionalnem okolju, bo spoznaval delo kuharja, kuharske pripomočke in načine priprave jedi. Vse seveda pod strokovnim vodstvom.

Delavnice bodo potekale enkrat mesečno v učilnici za gospodinjstvo v popoldanskem času od 16.30 do 19.30. Na vsako delavnico sprejmemo do 7 otrok v spremstvu enega starša. Udeležba je brezplačna.

Prijava in informacije: Na delavnico se prijavite koordinatorici projekta Sonji Hribar po e-pošti na naslov sonja.hribar@lu-kocevje.si ali po telefonu na 051/414 706 ter 01 893 82 70. Prav tako smo vam na razpolago za kakršna koli vprašanja. Po prejetih prijavah vas bomo obvestili o točenem terminu.

Več o projektu si lahko preberete na naši spletni strani www.zdravko-luk.si in na našem Facebook profilu.

TERMINI

2. delavnica – četrtek 8. oktober