V petek, 5.4.2024, bo športni dan, za učence od 1. – 3. razreda pa testiranje za ŠVK.

Vsi učenci pridejo v šolo ob 7:45. Učenci najprej pojejo malico. Ob 8.05 gredo na svoja zbirna mesta.

• 1., 2. in 3. r se zberejo pred njihovo šolo, pojedo malico in pridejo na stadion, kjer bo testiranje za ŠV karton.

Predviden tek učencev;

• 1.r od 8.30 do 9.30
  • 2.r od 9.30 do 10.30
  • 3.r od 10.30 do 11.30

Učenci, ki čakajo na tek se bodo lahko v tem času igrali na pomožnem igrišču.

• 4. in 5. razredi bodo šli po makadamski cesti nad kamnolom, nad kamnolomom nadaljujejo pot navzgor in se nato spustijo do Rožnega studenca (Rosen bruna),  in nato povratek v šolo.
  • 6. razredi in trije uenci 7. razreda imajo pohod okoli kočevskega jezera
  • 7. razredi nimajo ŠD, ker so v ŠVN
  • 8. in 9. razredi deklice bodo imele pohod do MTB trail centra v Dolgi vasi, nato na vrh smučišča in po makadamski poti nazaj do šole.
  • 8. in 9. razredi dečki pa bodo igrali košarko na zunanjih igriščih, če pa bo čas dopuščal pa še nogomet.

Vodja  Aljoša Adamič