Za dva groša fantazije v žepu moraš le imet,
pa že delaš coprnije, da vse lepši je ta svet… ( F. M. Ježek )

V torek, 16. 12. 2014, so nas učenci s svojimi “groši” popeljali v praznično fantazijo. S petjem, plesom in ostalimi točkami so obiskovalce povabili na 8. BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR izdelkov učencev in učiteljev naše šole. Po kratkem kulturnem programu so bili izdelki na ogled in naprodaj, zbrani denar pa gre v šolski sklad, s katerim omogočamo bolj zanimivo učenje in prijetnejše bivanje na naši šoli. Obiskovalci so se lahko pogreli s toplim čajem in posladkali s prazničnim pecivom.

Vsem , ki ste kakorkoli sodelovali, nas obiskali in tudi sami dodali kakšen groš fantazije, se zahvaljujemo, saj smo skupaj ustvarili prijetno praznično “coprnijo” in vsaj za nekaj trenutkov drug drugemu polepšali svet.

učenci in učitelji OŠ Zbora odposlancev

Dostopnost