Danes, 21. 12. 2018, je bilo na naši šoli veselo in ustvarjalno vzdušje. Učenci od 6. do 9. razreda so imeli Glasbeni kulturni dan. Povabili smo domače glasbenike, plesni  mentorici, pridružili sva se še učiteljici glasbe in učitelj športne vzgoje in pripravili osem različnih delavnic. Učenci so lahko spoznavali različne inštrumente, se učili igranja nanje, spoznavali so, kako se napiše skladba. V plesni in pevski delavnici so zavzeto plesali in peli in DJ jih je spoznaval z različnimi stili in načini glasbene produkcije.

Po koncu delavnic  je bila v avli šole še Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti za vse učence. Zaželeli smo si lepe praznike in se spomnili, da lahko v tem prazničnem času naredimo nekaj dobrega za osamljene in pomoči potrebne v naši bližini.

Sedaj pa le še srečno!

Vodji kulturnega dne Mateja Junc  in Mojca Hribar Osmak