NA ČAROVNIŠKI ZABAVI

Otroci 1. r, ki obiskujejo OPB, so v mesec junij zakorakali povsem avanturistično. V petek, 1. junija smo se že zgodaj dopoldne odpravili na šolsko dvorišče, kjer nas je pričakoval avtobus. Odpeljali smo se v Ljubljano, saj smo bili vabljeni na ČAROVNIŠKO ZABAVO (Unicef je organiziral zaključno srečanje za vse šole in vrtce, ki so v tem šolskem letu izvajali njihove projekte). In kako je bilo na čarovniški zabavi? Super! Najprej smo se udeležili čarovniških delavnic, kjer so si otroci izdelali čarobno krono in čarobno palico. Ko so se vsi otroci prelevili v čarobne kralje in kraljice, so se naučili čarovniškega plesa. Pri tem jim je pomagalo tudi mavrično padalo, s pomočjo katerega so postali nevidni. Po končanem čarovniškem plesu pa so se s Piko Nogavičko odpravili še v čarovniško šolo. Tu jih je čarovnik Toni naučil čarobnih besed. Skupaj so čarali, se zabavali in se čudili, kakšno moč imajo čarobne besede.
Srečanje je bilo polno smeha, izmišljotin, norčij in čarovnij.

Zapisala: Nina Zver

18new 20new19new21new