KOLESARSKI IZPIT

V torek, 21.5. 2013, se je ob 12. uri s parkirišča pri športni dvorani razlegalo prešerno in glasno vzklikanje petošolcev OŠ Zbora odposlancev, ki so uspešno opravili kolesarski izpit.

Z opremljenimi kolesi, v dobro vidnih jopičih in s štartnimi številkami ter z obvezno čelado na glavi, so najprej prehodili, nato pa v skupinah pod vodstvom učiteljev večkrat prevozili začrtano pot. Na kontrolnih točkah so jih spremljali in opazovali sodniki, ki so jih opozarjali na morebitne napake. Pred izpitno vožnjo so morali pot še nekajkrat samostojno prevoziti, nato pa je šlo zares. Pogumno in samozavestno so se podali še na zadnjo preizkušnjo, ki jo je z manjšimi kazenskimi točkami opravilo vseh 50 učencev.

Za pomoč pri izvedbi kolesarskega izpita se zahvaljujemo g. Boštjanu Oblaku iz Šole varne vožnje Herbby, policistom Policijske postaje Kočevje in članom ZŠAM.

PA SREČNO !

učiteljica Alenka Vilicer