MINI MUZEJ

Zadnji dan pred počitnicami je bil v 1. b poln lepih dogodkov, ki jih želimo deliti z vami. Že zjutraj, smo morali priti v šolo prej kot navadno, kajti z avtobusom smo se odpeljali do OŠ Ob Rinži in si tam ogledali čudovite gledališke predstave. Avtobus nas je pripeljal tudi nazaj, kjer nas je čakala malica, ki nam danes ni tako teknila kot navadno, kajti gostitelji OŠ Ob Rinži so nas pogostili z okusnim pecivom in čajem. Po malici smo si razburjeno ogledovali stare predmete, ki so jih naši učenci prinesli od doma ali celo od babic in dedkov. Vse predmete smo si ogledali, jih poimenovali in se čudili, koliko časa so ljudje nekoč porabili za določena dela. Naš mini muzej bi razveselil še kustusa, tako pester je bil in naš najstarejši eksponat je bila 256 let stara knjiga, vredna ogleda.
Ker je danes tudi Valentinovo, smo hiteli s pripravo že izdelanih daril za starša, da bosta zagotovo vedela, kako zelo radi jih imamo. Drobno pozornost v ta namen so dobili tudi otroci. V stiski s časom smo se na hitro razšli za cel teden, ker sledijo zimske počitnice.
Vsem šolarjem in šolarkam želimo lepe počitnice.

Zlatka Jarc z učenci 1.b

Slika 344Slika 345Slika 346Slika 347