Na Osnovni šoli Zbora odposlancev smo šolsko leto zaključili s Proslavo ob Dnevu državnosti in zaključku šolskega leta in Plesnimi delavnicami.

Učitelji so se najprej srečali s svojimi učenci in jim podelili pohvale za prizadevno delo in spričevala.V tem času je vstavbi na Reški cesti potekala proslava za učence od prvega do tretjega razreda. Tretješolčki so nato odšli na osrednjo proslavo v stavbo v Gaju.Ravnatelj šole Peter Pirc jih je predstavil ostalim učencem in jim predstavil bodočo šolo.Najuspešnejšim učencem je podelil priznanja in se zahvalil učiteljem.Poudaril je, da je naša šola uspešna zaradi skupnega dela vseh.Nekateri učenci so se v programu izkazali že kot pravi mali umetniki,nastopali pa so tudi tisti,ki te priložnosti še niso imeli.Ustvarjalno vzdušje se je nadaljevalo na Plesnih delavnicah.

Dan se je zaključil v telovadnici šole, s predstavitvijo plesov, ki so se jih učenci naučili.

Adijo šola do jeseni, bilo je lepo!

Mateja Junc, organizatorka prireditve

Zaključek šolskega leta