V sredo, 24.12.2014, bo glasbeni kulturni dan SVET GLASBE. Učenci od prvega do vključno petega razreda bodo ustvarjali v svojih razredih. Učenci od 6.- 9. razreda naj prinesejo po 2 evra svojim razrednikom, do vključno srede, 24 12 2014. Kulturni dan bo potekal po delavnicah od 7.45 do 11.15, nato sledi PROSLAVA v avli šole, ki se bo zaključila ob 12.05.

Malica in kosilo potekata po ustaljenem urniku. Učenci se bodo v delavnice razporedili pri uri glasbene umetnosti. Želimo, da vsi sodelujejo zavzeto in resno.

Potek KD:
1. Učenci odidejo na delavnice po seznamu (kreativno pisanje besedil, delavnica angleških božičnih pesmi, delavnica DJ in delo z mešalno mizo, delavnica bas kitare, delavnica električna kitara- ritem & solo, delavnica bobni & cajon, pevska delavnica)
2. Aktivno delo po delavnicah do malice
3. Malica