Spoštovani starši,

… in ostal je le še ta teden… Verjetno se boste strinjali z mano, da je to šolsko leto res “zletelo” mimo.  Kljub zaključevanju pouka, pa bo še kar nekaj dejavnosti v tem tednu…

1. Jutri imamo dneve dejavnosti za večino razredov.

2. V sredo za 4., 5. in 6. razrede organiziramo predavanje na temo varne rabe interneta – SAFE.SI.

3. V četrtek gostimo društvo paraplegikov, ki bodo predstavili svoje zgodbe in spremembo življenja, ki je sledila, za učence 7. in 8. razredov.

4. V petek je zadnji dan pouka, ki ga bomo zaključili s proslavama na obeh stavbah in svečano podelitvijo priznanj najboljšim… Ta dan učenci prejmejo spričevala, ki jih takoj doma spravite skupaj z njimi.

5. Vsi tisti, ki ste zaprosili za kak dan dopusta in vaših otrok v šoli v petek ne bo, boste spričevala prevzeli v tajništvu šole kadarkoli od ponedeljka, 26. 6. 2023 naprej, v času od 7. do 15. ure. Spričeval sošolci NE MOREJO prevzeti.

Lepo vas pozdravljam