Prejšnji teden so člani gledaliških skupin in pevskih zborov pripravili kratke nastope za učence in učitelje šole.

Najprej so se v torek, 13. 6. 2023, v dvorani KCK predstavili gledališčniki. Za učence 1. triletja so gledališčniki 2. in 3. razreda pod mentorstvom učiteljice Mirjam in učiteljice Maruše odigrali predstavo Skrivalnice.

Učenci 2. triletja pa so si ogledali lutkovno predstavo, ki so jo pod mentorstvom učiteljice Ande in učiteljice Urške pripravili igralci gledališke skupine GleGla z naslovom Ime čudežnega drevesa.

V četrtek, 15. 6. 2023,  so v telovadnici šole prepevali kar štirje pevski zbori – OPZ Zvezdice, OPZ Piki Jakob, OPZ Vrtiljak in MPZ OŠ Zbora odposlancev Kočevje. Nastop so nato ob 18. uri ponovili še za starše in druge obiskovalce.