V ponedeljek, 10. decembra, je v OŠ Zbora odposlancev potekal že 13. božično-novoletni bazar – prireditev, ki združuje vse »prebivalce« šole in na sami prireditvi tudi starše učencev. S kratkim kulturnim programom in dobro založenimi stojnicami smo učenci in učitelji skušali pričarati trenutke sreče in tako polepšati praznični čas vsem obiskovalcem. Končni cilj bazarja je s prispevki obiskovalcev zbrati denar za šolski sklad, katerega namen je omogočiti kvalitetno in zanimivo šolanje vsem učencem.
Vsem, ki ste obiskali letošnji božično-novoletni bazar, kakorkoli sodelovali in z nami delili trenutke sreče, se učenci in učitelji OŠ Zbora odposlancev iskreno zahvaljujemo, saj nam je skupaj uspelo ustvariti pravo praznično vzdušje.
učenci in učitelji OŠ Zbora odposlancev

FOTO: Željko PLEŠE