V teh pomladnih dneh že vsi težko čakamo počitnice. Te so res že zeloooo blizu, a moramo še malo stisniti zobé, da bo zadovoljstvo ob doseženem učnem uspehu čim večje …
Da bi se učenci lažje lotili učenja in bi to potekalo malo drugače kot običajno, smo imeli v sredo, 31. 5., na šoli popoldansko učno uro. Udeležili so se je učenci, ki se radi učijo s prijatelji, prišli pa so tudi taki, ki imajo pri učenju težave. Prav zato smo bili posebej veseli vseh tistih učencev, ki so se nam prostovoljno pridružili, da bi svoje znanje nesebično delili z drugimi. Ti mladi ljudje so poleg znanja izkazali veliko mero empatičnosti in občutka za sočloveka. Slednje pa je tisto, kar v sodobnem svetu še kako šteje!
Vsem učencem želimo uspešen zaključek šolskega leta in ne pozabimo: BODIMO DOBRI, BODIMO KUL!

Mentorica: Petra Špiletič Latin