Pozdravljeni,

še z dvema stvarema se obračam na vas starše otrok predmetne stopnje.

1. Vaši otroci so si v petek v Rdeči dvorani ogledali nastop samurajev iz Japonske. Če so vam o tem povedali kaj doma, so bili gotovo navdušeni in jih vabim, da izpolnijo anonimno anketo v povezavi, ki bi jo zelo želelo japonsko veleposlaništvo, da še kdaj kje kaj organizirajo in morebiti izboljšajo…

Torej lepo vabljeni k izpolnitvi –  https://forms.gle/ESY1mfovMsW4yzaB8

2. V šoli smo bili uspešni pri prijavi na projekt Tosame z naslovom “Za zdravje žensk”. Na to tematiko so lani imeli učenci tudi predavanje, sedaj so pa nas izdatno založili z damskimi vložki. Vložke imajo vsi razredniki, učitelji športa, imeli jih bomo na ekskurzijah, v tajništvu, šolah v naravi, stadionu… Če se zgodi, da katera od deklet nujno potrebuje vložek, pride h komurkoli in zadevo dobi. Nimamo toliko, da bi delili domov, je pa toliko, da so lahko dekleta popolnoma brezskrbne, če do menstruacije pride v šoli, pa nimajo s sabo vložkov… Vse je tu pri nas:)

Bodite dobro